Selfish idėjos Velykų stalui

Austrės | Tunas | Matjes

3/24/20232 min read

Lengvai atidaromų austrių Kys L’Easy dėžutė pavergs kiekvieno austrių mėgėjo širdį! Nuo gimimo Bretanėje auginama austrė, keletą metų pripažinta geriausia Prancūzijoje. Raumuo didelis, riešuto skonio. Dėžutėje rasite 12 vnt. lengvai atidaromų austrių, austrių atidarymo peiliuką bei instrukciją. Dar niekada nebuvo taip lengva atidaryti austres.

Artėjant gražiausiai pavasario šventei - Velykoms, pats metas galvoti kuo nustebinsite savo svečius. Jau dabar elektroninėje parduotuvėjė Jūros Bjaurybės galite užsisakyti vaišes Velykų stalui ir ramiai laukti artėjančios šventės.

Austrės - galėtų būti jūsų stalo puošmena ir staigmena svečiams. Savo asortimente turime jums gerai pažistamas Gillardeau, Josephine ir kitas austres. Mūsų meniu puikuojasi 9 austrių rūšys. Velykoms siūlome klasikinių bei elitinių austrių rinkinius, kurie sudaromi iš šiuo metu turimų austrių. Galima įsigyti nuo 6 vnt.

Tuno patiekalai - vieni populiariausių Selfish Bistro. Mes rūpinamės mūsų produktų kokybe, todėl tuną, kaip ir daugelį kitų jūros gėrybių, importuojame patys iš “pirmų rankų”. Ispaniškas geltonuodegis tunas puikiai tinka šaltiems žalios žuvies patiekalams - tartarams, karpačio bei karštiems - troškiniams ar kepsniams. Daug laiko virtuvėje nesugaišite ir svečiai liks sužavėti.

Pirmametė neneršusi silkė Matjes iš Olandijos yra ypač švelnaus skonio ir puikus omega-3 šaltinis. Ji puikiai tinka vieno kąsnio užkandukams. Parduodama išvalyta dviguba filė su uodegėle. Įsigyti galima šaldytą ir atvėsintą, po 1 vienetą.

Tuną, matjes silkutę, austres ir gėrimus šventiniam stalui užsakyti kviečiame mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūros Bjaurybės.

Matjes silkė

Tuno filė

Austrių rinkiniai

Kys L'Easy austrių dėžutė