SELFISH BISTRO

Įkūrėme šį mūsų šeimos bistro "Selfish" įkvėpti meilės kelionėms, unikaliems ir šviežiems produktams bei gastronomijai. Nuolat ieškome produktų, kuriuos galėtumėme pateikti  savo svečiams - įsimintinų ir nematytų vynų, šviežių midijų, austrių ir kitų jūros gėrybių. Kviečiame atrasti naujus skonius kartu su mumis, džiaugtis akimirkomis, bendraujant su artimais žmonėmis, rankoje laikant taurę vyno. Nebijokite pabūti šiek tiek savanaudžiais ir palepinti save.

Išskirtinių vynų, šampano ir jūros gėrybių namai.

CHAMPAGNE M. HOSTOMME

Hostomme šampano namai įsikūrę Chouilly Grand cru kaimelyje ir jų istorija prasidėjo dar XIX a. Įkūrėjas Paul hostomme savo meilę vynuogynams ir šampano gamybai perdavė savo sūnui, o šis ateinančioms kartoms ir šiandien šeimos verslą valdo proanūkis Laurent Hostomme. Visa šampano gamyba yra pagrįsta keturių kartų tradicijomis ir ištobulintais metodais. Vienas iš ypatingiausių šampanų jų asortimente - "Abysse" net 12 mėnesių brandinamas 60 m. gylyje Bretanėje.

MŪSŲ PARTNERIAI:

Visuomet siekiame atrasti panašius verslo principus turinčius partnerius. Ne tik užsakome prekes iš tiekėjų, bet patys keliaujame į vynines ir austrių ūkius. Turime galimybę stebėti gamybos procesus bei kurti ilgalaikius santykius ir draugystę su žmonėmis mylinčiais tradicijas ir kokybiškus produktus. Kviečiame susipažinti!

Famille Boutrais

Šeimos verslas kilęs iš meilės atvirai jūrai, nuotykiams ir, žinoma, austrėms. Šiai šeimai priklauso penki austrių ūkiai Prancūzijos ir Airijos pakrantėse. Tai auginimo subtilybes nuolat tobulinantys, atsidavę augintojai į rinką tiekiantys ypatingos kokybės išskirtines austres.

KYS MARINE

Unikali Kys Marine austrių veisimo technika garantuoja išskirtinį Bretanėje auginamų austrių skonį. Daugiau nei prieš 15 metų išsikelę iššūkį aistrą jūrai ir austrėms paversti kasdieniu darbu ir pragyvenimo šaltiniu, šiandien augintojai yra įsitvirtinę austrių rinkoje, o būtent Kys Marine austrės yra vienos populiariausių Selfish bistro.

Bocelli family wines

Bocelli šeimos istorija siekia 18a. - iš ūkininkų ilgainiui tapę vyndariais  šeimos nariai puosėlėjo vyndarystės tradicijas iš kartos į kartą. Po daug metų broliai Alberto ir Andrea Bocelli revoliucionavo iki tol nedideliu šeimos verslu buvusią vyninę ir tapo visame pasaulyje pripažintais vyndariais. Toskanoje įsikūrusi, nuostabios gamtos apsupta šeimos vyninė siūlo puikius tradicinius itališkus vynus ir kviečia pažinti italų kultūrą. Vynuogyne įkurtas muziejus ir teatras, kuriame kiekvienais metais koncertuoti sugrįžta iš vyndarių šeimos kilęs ir visame pasaulyje išgarsėjęs tenoras Andrea Bocelli.

KITI PARTNERIAI: