BEAUJOLAIS NOUVEAU 2022

Naujas, jaunas, seksualus

Selfish

10/28/2022

BEAUJOLAIS NOUVEAU 2022. Naujas, jaunas, seksualus.

Šventė sugrįžta ir jau visai netrukus - lapkričio 17d. Vilniaus ir Kauno SELFISH bei lapkričio 18d. Palangos SELFISH pasieks naujasis šių metų BEAUJOLAIS. Mes pasirūpinsime pačiu seksualiausiu rožiniu ir raudonu “69” ir prie jo derančiais užkandžiais, o Jus kviečiame mėgautis vaisiškais jaunojo božolė skoniais ir prancūziška vakaro nuotaika.

Bilietus į Beaujolais vakarienes SELFISH įsigyti kviečiame čia:

Dėl itin karštos vasaros, BEAUJOLAIS oficialiai prasidėjo rugpjūčio 17 d., o tai yra išskirtinai anksti. Šiemet derlius nedidelis, tačiau labai kokybiškas. Vynuogės išskirtinai sveikos ir gražios, pasiekusios visą brandą. Vynai bus labai koncentruoti, spalvingi ir vaisiniai. Nepaisant koncentracijos ir sodrumo, bus švelnūs ir turės savyje šilkinių taninų.

Su Maison COQUARD vynine dirbame jau penkerius metus. Šiemet pasiūlysime įsigyti jūsų visų mėgiamą rožinį ir raudoną "69" bei šių metų naujieną -  autentišką "LE COQ BEAUJOLAIS".

BEAUJOLAIS įsigyti galėsite mūsų el. parduotuvėje Jūros bjaurybės bei fizinėje parduotvėje Jūros bjaurybės by Selfish, PC Panorama. Išankstinė BEAUJOLAIS vyno rezervacija jau prasidėjo.